Autók » Mitsubishi » L200 (2006)

L200 cr 200 itense plus

Falun elmegy

legelsők között rendeltem meg az automat mára már elterjedt szépnek szép de még egyszer nem vennék l200ast hidegben elég gyatrán indul, kerreg, nagyon hangos kicsit gyenge a motorja 190-nél nem tud többet a fényezése is gyenge még a falevelek is meglátszódnak nemhogy az ágak a 600 kg rakomány felett már égnek áll az eleje és kovályog az uton. Az egérmozi idegesitően búg benne a könyöklő rövid 10l alatt nem jön ki, hátra menetet akadozva kapcsol menet közben az eleje kapcsolható ha lenyomod a váltót egyet elöre közben kuplung ha beveszi terepre nem való hosszú és alacsony. újkorában pár ezer kilométerig a menetstabilizátor állandóan lefogta a kocsit ha füvön, murván lazább talajon indultál el most már nem olyan érzékeny de azért a szerpentinen néha jól jön hogy müködik a hóban kifejezetten idegesitett

- semmi

magam szervizelem mert 2hétig nivó alatti olajszintel használtam gyanús volt hogy sokára alszik el az olaj lámpa megnéztem éppen hogy volt benne olaj ablakmosó meg 1 deci se hát igy hoztam el a szalonból

Fenntartási költség (7) Évjárat 2006
Előző autója? pajero 2.5 tdi Következő autója? nem tudom
Verdikt (4.1/10)

Mitsubishi L200 2006 (2011)