Autók » Mitsubishi » L200 (1996-2006)

L200 2.5tdi gls

Megbízható igavonó

kiváló autó nincs semmi baja nem megy gyorsan de minek hajtani dízel terepjárott , terepen akár hol elmegy de vigyázat könyen felakad nagy a tengely táv miat ,de srégan át megy akár egy falusi gát oldalán gázló mélysége is jó nekem, vészhelyzet (árvíz) al ámpáig volt viz bent egy csep sem ment a gyári lég szürő ház jól zár ottengedi a levegőt ahol kell terepezésre komolyab gumik kellenek de könyeb terepen a gyári is ki váló a fogyasztás is jó fentartás nekem megéri mezőgazdaság van, bőven akad munka az autonak takarmány szalma széna cipelése meg hasonlok , de cserbe soha nem hagyot nagyon meg bizható

- romlásnak nem nevezném inkáb kopás a kipufogot tartó gumi "bak" nyult meg és neki verődik kicsit a kerék járati dobnak meg alap járaton nyikorog a guminál de a müködést nem be folyásolja 3-6 milliméter klengés nem sok , na meg persze egy első izó és egy hátsó fék izó csere volt ja és a plató kilincs eltört persze ezt kicsit eröltetem és meg fáradt ezeken kivül NINCS semmi baja akinek szét esik az vagy össze töri vagykegyetlenül gyilkolja

mitsubishi szalon szerviz miskolc kiváló munka barátságosak biztos rövid határidő ,nekünk 2 napig volt az autó a szervizben mert vonóhorgot raktak rá de ilyenkor egy ugyan ilyen felszereltségű autot kaptunk cserébe.

Fenntartási költség (7) Évjárat 2001
Előző autója? 19 dízel rémálom volt az elm utcába Következő autója? reméem egy új l200 ami ugyan ilyen meg bizható
Verdikt (8.1/10)

Mitsubishi L200 1996 (2005)