Autók » Mitsubishi » Galant (1988-1992)

Galant 1.8TD

Hogy vehettem meg...

Nem is tudom hogy vehettem meg!!Egyszerűen halál félelmem volt benne.Alig akart elindulni,ha már elindult oké!!A kerékcsapágyak úgy szóltak hogy az beszarás.Kipufogó leszakadva.Az autó hirtelen mozdulatokra volt képes úgy hogy egyszerűen arrébrakta az elejét.Kb15-20cmrel,ellég gáz 70él!!Azt csinálta amit akart,futóműve iszonyat rossz volt!!A fékekről nem is beszélve,huuuuu veszélyes:)És ezek mind megvoltak csinálva,de 1hónap és újból előjöttek a problémák.Na ezt már nem akartam elhinni,ezért eladtam.Meglepően sokan keresnek ilyen autót,nekem azthiszem többet nem lessz ilyen:)A műszerfal egyszerűen nulla ahogy kinéz elég igénytelen mintha,valami 30éves autóba ülnél be.Annak idején a rönó9esemnek igényesebb volt a műszerfala!! Hogy valami jót is irjak:a váltója nagyon jó volt!!!Nem tudtad rossz helyre rakni,nagyon jó!!A fogyasztása 5-6liter mondjuk nem is hajtottam nem mertem:)))))))))Sehol nem hagyott ott és ez a legfontossab!!!

- Összes gömbfej,kerékcsapágy,futómű,fékek,ford-mérő+üzemanyagszintjelző,irányjelzőkapcsoló,világitás kapcsoló......

Ismerősöm.

Fenntartási költség (4) Évjárat 1991