Autók » Mitsubishi » Colt (2004)

Colt 1,3 Invite Plus

Igazi, imádnivaló gyémánt

Imádom. Ügyes kis járgány. Kezdők is könnyedén, simán vezetik. Fékek: brutál. Kanyarban stabil. Hóban, jégen is (téligumival) remek vezetési élmény. Kár az a "pötty" azzal az első üléssel. Lehet, hogy csak valami beleszorult a sínbe ? Remélem.

- Jobb első ülést takarításnál előre toltam, de vissza nem jött. Emiatt nem fértem be. Oktatok vele, nekem az a vezetőülés. Szombat délután. Szervíz zárva, ülés meg elöl. Hétfőn vizsga. Telefonon szerelővel beszéltem, nem tudott segíteni. Fiatal szerelő (másik, nem Mitsubishitől) hozzányúlt, 20 centit visszaugrott az ülés. Nagy nehezen befértem. Szervíz 2 hétre adott időpontot. Ezt nagyon zokon vettem !!! Egy hét után véletlenül megpróbáltam kimozdítani, semmi baja. Azóta se.... (???) Japán, hát magától megjavult.

Megértem, hogy sok a munka, de 2 hét ?? Olyan autóval, amivel dolgozni kell ! Fehérvár.

Komárom. Azonnal vihetem, ha akarom, ...csak, hát időközben megjavult.

Fenntartási költség (5) Évjárat 2006
Előző autója? 205 Következő autója? Na neeee....
Verdikt (6.9/10)

Mitsubishi Colt 2004 (2004)