Autók » Mini » Mini (2001-2006)

Mini one

Aranyos kis gagyi

Szerelmesen vágytam rá amíg meg nem szereztem. 1 hét múlva már váltót kellett benne cserélni, mert a rükverc idegen fogalom neki. Állítólagos váltó csere után sem változott a helyzet. Hátramenetbe csak úgy lehet betenni, hogy előtte egyesbe, majd recsegve, óvatosan próbálgatva rükverc. Röhej....:(
Aztán tönkre ment a termosztát, cserélni kellett pont a garancia lejárta után, az ablak soha az életben nem ment még fel rendesen, 120-nál süvít befelé a szél.
Az utakon nem adják meg neki a minimális tiszteleletet sem, egyszerű, gyenge teljesítményű, kisautóként bánnak vele, leszorítják és elévágnak. (régi autóimmal ilyenek nem történtek)
A szervíz 9000/h áron áll szóba velem, a szerelővel nem lehet személyesen beszélni, alkatrész soha sincs raktáron. Amíg meg akarták vetetni velem addig jó voltam, aztán már csak egy idegesítő bolond, akinek valami baja van a kocsival.
Alig várom, hogy végre megszabaduljak tőle!

- ablakemelő, váltó, termosztát, gumibak

Vallis Pest

Fenntartási költség (6) Évjárat 2005
Megbízhatóság (3) Vezetett km 20000
Előző autója? MX 3 Következő autója? Chrysler Town and Country
Verdikt (3.6/10)

Mini Mini 2001 (2003 - 2006)