A projekt az IHM támogatásával jöhetett létre. Írjon ítéletet! Írtam, de hogyan szerkeszthetem?

Ha az indapass elötti időkben írtam ÉS megadtam az email címet.

Az ítélet alján lévő mezőbe írja be azt az email címet, amivel egykor írta az ítéletet. Ekkor egy emailt kell kapjon a további teendőkkel.

Ha nem adtam meg emailt, vagy már nem tudom mit adtam meg, esetleg megszűnt az a cím.

Írjon a nepitelet@mail.totalcar.hu címre, ahova küldje el a probléma leírását illetve az ítélet linkjét.

Már indapassal írtam az ítéletet

Ekkor az oldal alján lévő sárga indapass boxbon keresztül kell belépnie. Belépés után az ítélet alján lévő linkre kattintva szerkesztheti azt.

Autók » Mercedes-Benz » Vaneo (2002)

Vaneo 1.7 cdi (118 LE, 7személyes)

Az ítélet értékelése
-nincs még értékelés

Óriási tér 4,2 méteren

Szöveges ítélet

Óriási tér, egy kompakt autó méretében.
Nekem az a legfontosabb, hogy minden beleférjen az autómba és hogy ne legyen tucatautóm. Ez erre a tipusra tökéletesen igaz.
A csiptuning segítségével és a rövid váltókiosztása miatt félelmetes tud lenni az országúton és a városi forgalomban. Autópályán a 130-140 kényelmes neki.
A harmadik sor ülései is kényelmesen használhatók. Öt üléssel pedig 750 literes a csomagtere! Nem sok ilyen van 4,2 méter alatt!
Nagyon praktikus még a tolóajtaja és hogy a hátsó üléssorok nélküli helyzetben kinyújtott térddel lehet benne pakolni.
Műszerfala jóval komolyabb benyomást kelt az A osztálynénál.
Nem tetszik az éles motorhangja, de legalább megbízható! Alkatrész árai kedvezőnek mondhatók. 90 e km-nél kellett előszőr fékbetétet cserélem!
Ha odafigyelek 6 körül fogyaszt, ha tolom neki 7,5-öt.

Hibalista

Kényelem (7) Használati időtartam 2 év
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 19700
Megbízhatóság (10) Vezetett km 60000
Szerviztapasztalat (7) Átlagfogyasztás 6.5 l
Előző autója? Renault Laguna 1,9 dCi Következő autója? sajnos ez a kategória nem létezik
Ennyire szerette (9) Megérte a pénzét? nem
Verdikt (7.6/10)

Ítélet értékeléséhez be kell jelentkezned.

Mercedes-Benz Vaneo 2002

Ítéletek (9 db)

Szűkítés: jól megírt| képes| hosszú
Cím / Modell Időpont Hossz Km Ítélet Ért.

h i r d e t é s

Népítélet-kereső Népítélet-kereső

• Fenntartási költség
  • Kényelem
  • Teljesítmény
  • Megbízhatóság
  • Szerviztapasztalat
  • Ennyire szerette
  • - Évjárat (mettől meddig)

Totalcar áruház

axiális csukló, vezetőkar