Autók » Mercedes-Benz » S (1998)

S s500

Aladár a legszebb, a legjobb, a legerősebb...

Volt vagy húsz autóm, ez a legjobb, a legszebb, a legerősebb.
Mindenkinek ajánlom, egy ilyet próbáljon ki és utána mesélje el.

Egyedül a fogyasztás borzasztó, de ezt előre bele kell számolni. 50 éves vagyok, de ha tojás van a gázpedál alatt akkor is 12 l az országút és 16 l a város, sajnos budapesten lakom, így sokkal többször van a 16 l.

Nem tudom milyen Mercedest vesz az akinek ez a típus mindig rossz, az enyémnek semmi baja.

Persze ha valami lepusztult, félmillió km-es kinti, leharcolt darabot vesz, amit kint a végsőkig használtak, arról Ő tehet.

Az ügyes magyar kereskedő megveszi a lehető legolcsóbb autót, hazahozza, a kozmetika rendbehozza kívülről, utána eladja egy baleknak, az a mercedes, az lehet rossz.

De ha találsz egy jó állapotú, kevés km-es autót, semmi bajod nem lesz vele. Biztosan semmivel nem több, mint bármelyik másik típussal. A családban van egy ilyen dízelben is, azzal van baj, de a benzines az egy kiforrott modell, itt csak a kulcs lukat kell megtalálni. Itt nincs olyan hogy nem indul, vagy hogy megáll.
Szóval ajánlom mindenkinek, ez az autó még 5 milla sem volt, mit kapsz érte, egy sx-4-et feleennyi extrával?

Probléma volt a gerincemmel, ha fáj a derekam, beülök és elmúlik (légrugó, deréktámasz, masszirozó funkció).

Kell ennél több? Néha összetévesztem a kórházzal.

Tedd mellé a teljesítményt, a kényelmet, a megbízhatóságot, a tekinteteket az utcán, a szomszédod irígy pillantását, azt hogy mindenki udvariasan beenged az úton, azt hogy megtanít lassan vezetni, mert minek sietni ha úgyis mindenkit leelőzöl (ha akarod). a végsebesség 250/h, a gyorsulás kicsivel több mint 6 másodperc, mit akarsz még?

Ez nem sportkocsi, ez egy luxusautó minden extrával, mégis úgy megy mint egy sportkocsi.

Volt A8-asom, persze az is megy, ezek már azonos teljesítmények, de az többet volt a szervízben mint én otthon.

Szóval ez a tutti. Soha rosszabbat.

Imádom, kár hogy nem fér be a lakásajtón, mindig attól félek, hogy ellopják.

Ja, Aladárnak hívjuk, a kislányom nevezte el. Volt egy szomszéd fiú aki tetszett neki, azt mondta ez az autó olyan Aladáros, hát rajta maradt.

Ha valami változik, igérem megtudjátok.

- Apró elektromos dolgok, izzók, biztosítékok, szinte semmi.

Ismerős martonvásári szerelő

Fenntartási költség (1) Évjárat 2000
Előző autója? A8 Következő autója? Utolsó autónak vettem, ha bírom a benzint, soha többet mást.
Verdikt (6.3/10)

Mercedes-Benz S 1998