Autók » Mercedes-Benz » Ml (2006-2014)

Ml ML 320 CDI

Diszkrét és vallásos szerető

jó illat (új)

automata váltó miatt az előzés egy komoly sikersztori (gyorsulás a turbó miatt észvesztő)

nők imádják az üzenetét, de mégsincs kis kuki imázsa

airco korrekt

telefonkihangosító típusválasztásban négy év a lemaradás

menetközben nincs TV

ha még felszedek 5-10 kilót szűk lesz

rengeteg elektronika miatt rettegek és irígykedve nézem a taxisok 10-20 éves profin karbantartott gépeit (mint megannyi ringó sivatagi teve)

jól kormányozható és az automata is fegyelmez

- átvételt követően hét nappal elromlott a teljes HIFI és sem a rádió sem a CD nem működött (talán rossz szoftver)
- garancia cserélték, de négy hétig tartott a helybetopi, közte egy jogérvényesítő levélváltással és annak kiderítésével, hogy rossz alkatrészt rendelt a szerelő kolléga
- döbbenet

Kárpát utca ahol a sales 100%, az értékesítő hölgy (Mónika) egy tündér és a szerelők meglepően udvariasak es korrektek, de lám mégis becsúszik a front office-ban egy rendszer-hiba ami talán szervezés és a munkák felvevőjének a problémája (persze barátaim szerint ha nem akarok bajt (i) vagy a váci Tóth csapatra adom a voksomat (ii) vagy tejelek)

Fenntartási költség (6) Évjárat 2006
Előző autója? T Land Cruiser Következő autója? Toyota C Verso Sol-t vettem a családnak
Verdikt (6.6/10)

Mercedes-Benz Ml 2006 (2006)