Autók » Mercedes-Benz » G (1979)

G 300 GD

Két és fél tonna haditechnika

Vasútisín alváz, teherautó mrevhidak, Mercedes motor és min?ség. Az elmúlt 25 év offroad ( és Budapest útviszonyainak ) igénybevétele nemigen tett kárt az autóban legfeljebb esztétikai viszonylatban. Legf?bb ellensége ennek az autónak is a gazdája így motorolaj nélkül a motor megadta magát de mivel ebben is a W123-as 3 literes öthengerese kerepel a felújítás nem volt problémás. Jobb terepjárót még nem gyártottak viszont városban mérete és felépítése miatt nehézkes.

- kuplung, fékbetét, üzemanyagtank lyukadás, motorgenerál

Fenntartási költség (8) Évjárat 1980
Előző autója? W123/300D Következő autója? Új G-lottóötössel persze
Verdikt (6.5/10)

Mercedes-Benz G 1979 (2004)