Autók » Mercedes-Benz » E (1995-2002)

E 220d

Csáládi? Üzletemberes? Csajozós?

Nagyon megbízható még 400ezer km futás után is!Rendkívül jól fogyaszt.Kb 7 litert.Tudom mindenki azt dicséri ami éppen a garázsba áll ,de ez valóban jó kocsi!Az alkatrészek olcsók és minden van azonnal.Nekem fontos a biztonság is,sokat utazik velem a család!Én azon a véleményen vagyok,hogy hiába a rengeteg légzsák ha a kaszni egy "papírsárkány"!De ebben biztonságban tudhatom gyermekeimet és magamat is!Sajnos,hogy használtan már nehéz kifogni egy igazán megkímélt darabot!Elegáns,hűséges társ!

- Hatsó futóműben 1 kart,kardán felfüggesztő csapágyat és egy kiegyensúlyózó hardyt kellett cserélnem.Az egész kb.20 ezer volt.Bár egyszer feladta a leckét: az infrakulcs megnyomása után hiába villogott a tükrön a zöld,hogy indulhatok, az immo" tiltott!Irány a szerviz. Rácsatlakoztunk.A gép nem hozott hibát!!!!!A kocsi meg nem indul!!!!!!Végül ,/kb 10.szerelő /egy testkábelt kellett megpucolni!!!!!!!!0 ft_ért!

Én szereltem.

Fenntartási költség (9) Évjárat 1996