Autók » Mercedes-Benz » C (2000-2006)

C 180 k touring

Az elegancia, megbízhatóság, kényelem, amit szeretek benne

Már a második combi 180 C Mercim,még a szine is megegyezik az elődjével,amelyik 2003-as évjáratú volt.Ezzel 70 000 km-et mentem 2 év alatt,meghibásodás nélkül.(Talán egy izzó ment ki)A ráncfelvarrt modellt akartam megvenni,illetve nem akartam "megnyerni"a 90.000-es szervízt az ő összes költségével.Mindkét autót Németországban,mobile.de alapján 1 évesen vásároltam teljes korrektséggel,az új ár kb.60%-án, gyakorlatilag 100%-os műszaki állapotban .A honosítást magam intéztem,ami drága hosszú és felesleges momentumokat tartalmaz.Szeretem a kényelmét,a könnyű pakolást,a kifogástalan úttartást és a csendet ami körülvesz 150-160-nál ,tempomattal suhanva a pályán.Rosszat is kellen mondanom ,de a magas városi (Bp)fogyasztáson kívül 12 l/100km,nem tudok.Pályán pl.Lisszabon -Bp 3000 km-en 8.2 l/100KM.

- semmi

Tóth Autó Vác

Fenntartási költség (8) Évjárat 2005
Előző autója? c 180 combi Következő autója? c 200 k combi
Verdikt (7.5/10)

Mercedes-Benz C 2000 (2005 - 2006)