Autók » Mercedes-Benz » 200-500 E (1984-1995)

200-500 E w124 300e 24v

vákum huszár

w-123 240d-t adtam el hogy haladjak a korral mert meg untam a 73-loeréjét sehol nem lehetet kilőni vele igy hát eladtam {BÁNATOMRA}inkább maradtam volna az A-ból-B-be valo eljutás szindromájánál,nem beszélve a kőtelezőző biztit w-123 éves dija 17000/év-mig a dőg ami uton utfélen meg áll 120000/év Megvettem ,,ÁLMAIM"autoját w-124 300e 24v 220 Le bőrőn kivűl minden benne van benzin-gázos másnap gázszerelő beállitatni mindent hogy franko legyen de a szerelőnek ez valahogy nem sikerűlt mert az első piros lámpánál megállt nagy nehezen ujra inditottam persze mire sikerűlt a szerelő bezárt irány haza. benzinről persze nem indult másnap felhivtam egy régi szerelő ismerőst ugyan má mondja márt meg hogy milehet a probléma hogy az injektorba van benzin de a nyomocsővekben egy csepp se hát Ő rávágta hogy motor elektronika és az qrva drága igy hát felkerekedtem átmentem a sogoromhoz aki nem is AUTÓSZERELŐ elmondtam hogy mik a tűnetek átjőtt és kb 2 óra mulva győnyőrűen járt benzinről az-az auto ami 3 éve nem látot benzint.most jőn a gáz rész mondta a sogor az sem tartott tovább 2 oránál csak a trehány lehuzos gázszerelőnek kőszőnhető a 2 orás munka+ ja a gázauto szerelő XVI.ker Ujszász utcai csak az-az egy van hát oda nem nagyon kellene vinni nem tudta lefogatni normálisan a keverő fejet a légszűrőházat de a legszebb amit nem csinált meg a keverő fej előtt lévő csővet nem rőgzitette rendesen acsőben pőrgőtt a keverő fej ugye bár azt neki kellett volna meg huzni nem a sogoromnak mert nem tőle kértem teljes reviziot hanem a SZERELŐNEK hivott valakinek Van még az auton javitgatni valo de már nem merek kihez menni

- eddig felsoroltak

sogorom a mágus

Fenntartási költség (5) Évjárat 1990
Előző autója? w-123 240d Következő autója? w-123 240d
Verdikt (4.6/10)

Mercedes-Benz 200-500 E 1984 (1994 - 1998)