Autók » Mercedes-Benz » 200-500 E (1984-1995)

200-500 E 200E

H?séges, elny?hetetlen, s még mindig elegáns

kora miatt már nincs szakszerviz, alapvetö dolgok sk javítva, más ügyben Hanacsek szigethalom. Nem olcso de ismerik és meg is csinálják az autot, s nincs fejvakaras meg hm-hm. befecskendez?t l?tték be, 300000 után. El?tte egy kerületi szerel? állította de szerintem nem is tudta, mit jelent a sok villodzo feny a monitoron.
Szoval nincs jobb auto! Alkatresz: Gaal, fekbetét 3500-7500.Gombfej gyari,5000,gyari fektarcsa 7500,két eve kormány osszekoto, balrol jobbra, gombcsukloval 8800.
Idén cseréltem 4 rugót mert leült már nagyon. Á 5000/db
Új korában160000ig autopálya 160 km/h fogyastas 6.7-7.5
Ma varos10.5, autopalya140-150km/h7,5-8.5l/100km
Motorolaj: Kicsit sokat fogyaszt(( kb7-8 ezer után 1 liter kell neki aztán tizig még 2l. Tehát ha elkezdi enni, jobb lecserelni.
Én a vilagot bejartam vele. Voltam Ázsiaban, Van to kornyeke, uttalan utakon,merci szerviz ott is van. Nem kellett igenybe vennem.Még mostis utaztam vele pályaán 190-et.
Nem igaz, hogy nem gyorsul, új mondeó nem tudott legyorsulni, igaz, én se ?t. A másodikkkal sokakat lehet szivatni a nem tuningos hasonló nagyságú kocsik közül, 120-nál dadog le))

- Vizpumpa, hardy tárcsa, generátor 3x, gyujtas kapcsolo.
- Lengescsillapitok, vezérlanc fektarcsa,kipufogo komplett cseréje, kb 140000-nél, szakszervizben, Bécs, Wiesethal.
- Nem kell várni senkire, id?ben ott vagyok, és vár a felvev?.
- Elhozatal, szintén de felvev? nélkül, nem kell várni senkire, a gép leadva, fizetés után vihetem a kulcsot, kis térképpel. Rajta bejelölve hol áll az autó.
- Ha pluszban találnak apró hibát, pl repedt vilagitas kapcsolo, akkor cserélik azt is. A munkadíj anno drágább volt, de az alaktresz olcsobb, és az egész ugy általában sokkal olcsóbb volt, mert csak azt azámolták amit csináltak. Példa: Kárpát u. Akksi kiszerelés x Ft, akksi beszer y! Akksi csere!!!??? z Ft
- Ilyenek ott nem voltak.Ja! A kiszerelt és felujitható alkatrész megveszik! Vizpumpa, generátor.

Hanacsek06309546299
Alkatresz Mercedes Gaál.16. ker Csömöri ut0614053830

Fenntartási költség (8) Évjárat 1989
Előző autója? Audi Következő autója? Merci?
Verdikt (7.7/10)

Mercedes-Benz 200-500 E 1984 (1994 - 1998)