Autók » Mercedes-Benz » 200-500 E (1984-1995)

200-500 E E250D

Fullextrás országuti cirkáló 1,5 millióért

Én 2 éve vettem eme csodálatos autót egyszerűen imádom,nem egy versenyautó,de ahova kell oda elvisz csodálatos érzés ez a kényelem és ahogy az emberek megfordulnak az autó után,mert meg kell hagyni figyelemfelkeltő darab.
Egyántalán nem szervízigényes és ha kell is hozzá valami nem drága,valamint rengeteg bontott alkatrész van hozzá.
Nekem már volt egy pár tipusú autóm,voltak köztük újjak is,de egy húron nem pendíthető egy másik tipus ( opel,suzuki,toyota,nissan stb elektromos hibáitól hemzsegő szarokkal),iszonyatosan biztonságos,ja és fullextrás 1,5millióért!!!!!!!!Utóiratként kérdezném én a többi tipus (Suzuki,Opel,Nissan,Toyota,stb) 360000 km valaha egyántalán megélik a motor megbontása nélkül? Én kétlem,ugyanis ezek az új autók tele vannak műanyag alkatrészekkel,hogy minél olcsóbban tudják őket adni,nemúgy mint a merciket amiket 1000000km-re terveztek.Üdv Laca!

- Önindító behúzó relé 5000 ft
- valamint a kopó alkatrészek mint pl: fékbetét 2500ft/pár

ismerős szerelőhöz hordtam már amikor kellett

Fenntartási költség (8) Évjárat 1994
Teljesítmény (8) Km vásárláskor 320000
Előző autója? Corsa Következő autója? csakis a csillagos hát persze,hogy MERCI
Verdikt (8.2/10)

Mercedes-Benz 200-500 E 1984 (1994 - 1998)