Autók » Mercedes-Benz » 200-500 E (1984-1995)

200-500 E 200D

Az AUTÓ

Az autó.
Kb. 50et megnéztem mire ezt megvettem, az MB használtautó telepén volt letámasztva, szervizkönyves:)))

Nagyon bejött nekem, igazi munkatársam(taxi) mindenki imádja,s csodálkozik,hogy 17 évessen jobb mint az ? újszer? autója,pl nem zörög sehol.
4 gang,nem egy villám,dehát 75LE,városba szuper,pályán is birja a 140 et,én azért inkább 110-120 körül hajtom,only.

karácsonykor lépte túl a félmillát, a legnagyobb hidegben is els?re,dadogás nélül indul.

Hátsókerék rulez,hólánc a csomiban.

Ilyet kell venni.

- ajtóhatárolók(2500/db), f?tengely simmering (4000), 2 izzitógyertya, rugótörés(5000/db) ez minden évben el?fordul.
- Geleng(ez hátul valami fémsilent, ha szar,akkor nyekereg a kasztni,2000/db)
- Kicseréltettem a nagysilenteket is (14000) valamint egy kerékagycsapágyat hátul.
- 8000 én olajcsere kötelez?,az összes sz?rövel.

Guba Laci
Fót

Full profi mercis,jó,gyors és korrekt.

Fenntartási költség (9) Évjárat 1988
Előző autója? Nissan Suny Következő autója? Mercedes
Verdikt (7.9/10)

Mercedes-Benz 200-500 E 1984 (1994 - 1998)