Autók » Mazda » Bt-50 (2006)

Bt-50 TDI4WD

BT: Best Truck

MINDIG IS IDEGENKEDTEM A MAGAS AUTÓKTÓL(VAN EGY RX-8 IS )DE CSALÁDI AUTÓNAK JÓ LESZ VALAMI PICKUP IS!MEGNÉZTEM AZ ÖSSZES PICKUPOT KIVÉTEL A NAVARÁT(ÁR,FOGYASZTÁS,SZAR HITEL SOK BUNKÓ NISSAN KERESKEDŐ, PEDIG A LEGSZEBB A TÖBBI KÖZÜL).TOYOTA :NINCS ERÖ,MICSU:CSÚF FORMA,SANG:HANGOS MOTOR,ISUZU:DRÁGA, FORD :UA CSAK NEM KAPTAM JÓ HITELT.MARADT A MAZDA ,MEGKAPTAM EGY FÉL NAPRA.MIKOR BELEÜLTEM EGYBÖL ÉREZTEM EZ KELL NEKEM ,LEHET HOGY AZ RX MIATT DE EGYBÖL MINDEN A KEZEMRE ESETT MEGLEPÖEN KÉNYELMES ÉS AMI MÉGJOBB ÚGY GYORSUL MINT EGY SZEMÉLYAUTÓ.A FULLOSAT VÁLASZTOTTAM MINDEN FELSZERELHETÖ MARHASÁGGAL AMIT CSAK LEHETETT(7430000FT) +3ÉV TELJES CASCO ÉS KÖTLEZÖ.A HITEL 3,99%THM AZÉRT EZ NEM ROSSZ.AZ ELSÖ NEGATÍV TAPASZTALATOM KB. 3 HÉT ELTELTÉVEL JÖTT ELÖ ÉS TART A MAI NAPIG IS NEM FŰTHETÖ A TÜKÖR (HÁT BESZ*ROK) ÉS NEM IS TUDJÁK BESZERELNI 7,5M-ÉRT!FOGYASZTÁSA JÓ MINDIG 7-8 KÖZÖTT VAN FÖLEG VÁROSBAN JÖN KI JÓL! AZ OLDAL FELLÉPÖ TÖK FÖLÖSLEGES, A FELÉPÍTMÉNY JÓ DOLOG DE AKÁRMILYET VESZEL MIND IGÉNYTELEN GAGYI.A FÉK HÁT NEM TUDOM DE KHAMAR BEKEPCSOL AZ ABS. AZ ABLAKOK MIÉRT NEM AUTÓMATÁK?TOLATNI NEM TÚL KELLEMES DE KITALÁLTÁK MÁR A KAMERÁT IS CSAK OLYAN DVDT KELL BEÉPÍTETTNI.A TEREPEN NAGYON JÓ SZINTE FELBORÍTHATATLAN. A HÁTSÓ ÜLÉS NEM GÁZ AMI ÉRDEKES VISZONT A FORD ELMÉLETILEG UGYANEZ AZ AUTÓ DE A HÁTSÓÜLÉSEKNÉL MINTHA A MAZDA NAGYOBB LENNE KB 6-7 CENTIVEL.A VÁLTÓ PONTOS .A TÜKRÖK ÓRIÁSIAK.EZZEL AZ AUTÓVAL GYAKORLATILAG NINCS AKADÁLY ÁRKON-BOKRON MEGYEK VELE ÉS SE EGY NYIKORGÁS SE EGY KOTYOGÁS SEMMI GYANÚS HANG. NEM GONDOLTAM HOGY ÍGY MEGSZERETEM, VAN TÖBB AUTÓM IS DE A BT-VEL MEGYEK A LEGTÖBBSZÖR.HA VALAKI PICKUPOT AKAR A BT-BEN NEM FOG CSALÓDNI , EBBEN A KATEGÓRIÁBAN MAXIMÁLISAN VEZET A BT.ÁR-ÉRTÉK, MINŐSÉG,MEGBÍZHATÓSÁG MINDBEN A LEGJOBB.ÖRÜLÖK ,HOGY EZT VÁLASZTOTTAM.

- SEMMI,BEB*SZNA

d&w

Fenntartási költség (8) Évjárat 2007
Előző autója? CARISMA Következő autója? SOKÁIG MEGTARTOM
Verdikt (7.6/10)

Mazda Bt-50 2006 (2007 - 2008)