Autók » Mazda » B-Series (1985-1999)

B-Series B2500 4wd

Szeretem... hogy robbanna fel!

Amikor autót kerestünk, első szempont volt, hogy ne két személyes legyen. mégis az lett, mert hiába az engedély a négy személyre, hátul max egy gyerekülés fér el, és mivel semmi rakodóhely nincs a csomag is oda kerül....
megláttam, megszerettem.... semmi hasznom nincs belőle, mert terhet max kétszer vittem vele, de még a mai napig is tetszik. Ha nem lenne horror ára a platófelépítménynek akkor esetleg komfortosabbá lehetne tenni, de hát az, úgyhogy marad nyitott a plató. A fogyasztása olyan határon a "zabálmintállat" környékén, de azt folyamatosan produkálja úton-útfélen. az pedig 10 liter... néha kicsit több. de amíg 200-ért hozza a szomszéd a naftát addig nem zavar különösebben. Előző autóm ugyanebből az anyagból 6 litert vagy kevesebbet evett.de sajna az lerohadt rólam :) R 19 1.9D

szóval, most költeni kell rá, de szerintem marad még egy darabig. ha csere lesz akkor az egy zárt kisteherautó lesz, ami lehet hogy kétszemélyes lesz, de biztos, hogy lesz benne 5 szék......

- Jelenleg egy kisebb beatvatkozásra vár... illetve remélem, hogy kisebb lesz. de lehet még nagy baja is. szóval: hidegen füstöl és háromhengeres, ennek több oka is lehet, persze én reménykedem, hogy kis baj lesz. Aztán, ha elvittem a doktor bácsihoz, akkor megnézheti az első hajtást is ami összkerékbe kapcsolva kattog, hajt, de kattog.
- ja.... és kb egy liter hűtőfolyadékot fogyaszt hetente.....

Miskolci mazda mester, maszek szerelő

Fenntartási költség (3) Évjárat 1997
Előző autója? Renault 19 1.9D Következő autója? Valamilyen zárt kisteherautó (nissan vanett, transporter v. valami hasonló)
Verdikt (3.7/10)

Mazda B-Series 1985