Autók » Mazda » 5 (2011)

5 1,6D GTA

Vigyorgó takarékos családi autó!

Ne értem a Totalcar tesztjében Papp Tibor miért húzza le ezt a szép autó és hasonlítja gyenge minőségű francia autókhoz.Nem lehet egy lapon említeni őket.
Az autó igazi családi autó nagyon jól fogyaszt és praktikus 1,6d motor annak ellenére jól viszi,hogy kicsinek tűnik benne.A váltó vaj könnyű és a szervó kormány is parádé.Jól össze van rakva belül is.Nekünk előtte is Mazda 5 volt az is igazi családi autó volt/de ez még annál is jobb/. Az elektromos tolóajtó pedig kifogástalan nem úgy mint a gyenge minőségű Peugeot 107 ben/ügye Papp úr/. Tehát igazi egyterű gyerekek család és gyerekek kedvence!

- semmi

Mazda Dunaújváros