Autók » Mazda » 3 (2003-2008)

3 3 TE

Autobahn predátorka

A kocsi megjelenése, kényelme és elsősorban belseje pazar.Hátránya csak csúszós úton kanyarban érezhető, amikor tolja az elejét, illetve alacsony fordulaton az 1.6-os ereje kevés.Megemlíteném, hogy a kemény műanyagok itt szépek, de sérülékenyek. Más autókban viszont csúnyák és hézagosan összerakottak.

- Nagyszervíz után a hátsó fék kopogott és súrlódott(Mirainál felcserélték a pofákat és csak harmadjára jöttek rá!!!!! Állítólag pár tized mm van a külső és belső fél között??? ). Egyszer minden ok nélkül nem működtek az elektromos ablakok a bal első konzolról, viszont a saját gombbal igen, majd ez a hiba magától eltűnt.

Mazda Mirai

Fenntartási költség (3) Évjárat 2004