Autók » Maserati » Biturbo (1984-1994)

Biturbo 2.8v6 sr-e

Gonosz erogep

En tavaly miutan hazajottem kulfoldrol vettem meg a verdat.Elotte 1lorinser clk-m volt,ezert 1picit tartottam a kocsi koratol.Egy baratomtol vasaroltam es csakis ezert ezt az autot vettem meg,mert tudtam,hogy mennyire figyelt ra.Soot!Mivel ebbol az autobol 200darabot csinaltak,o meg alakitott rajta.Tobb gyorsulasi versenyen meglepo eredmenyeket ert el,az agyugolyo futamokon is szepen megallta a helyet!400lo!Ez volt a varazs szo!Igazi sportkocsi,minden teren!SE kiporgesgatlo,se abs!1igazi sport kocsira vagytam,aminek a szervizelese se horror,valamint egyedi nem nepauto!Hat megkaptam.Egyedi belso es kulso tervezesu az auto,a kinezete pedig osszhangban van a tudasaval.A difi azert ment el mert a hozzavalo alkatreszt nem 400loerore terveztek.Ez a gyengeje!A gyari allapotnal viszon jol birna.Igy valoszinu 10-15ezer km-ert bir.Az autoba szinte minden elektromos,de mivel1989-ben keszult,ugymond vannak gyerekbetegsegei.Ilyen a digit klima kijelzoje,amin nem sok minden adatot lehet leolvasni.Hibaja meg,hogy ilyen ˝jok˝a kozutjaink,ezert gyakorlatilag futomu beallitasra,minden megtett 1000km-er utan lehetne vinni!Osszesegeben 1nagyon jo sport kocsi,amitol nem szivessen valnek meg!Imadom!

- difi,kisseb elektromos problemak.

szigetszentmiklos

Fenntartási költség (4) Évjárat 1989
Előző autója? clk lorinser Következő autója? maserati qp
Verdikt (7.1/10)

Maserati Biturbo 1984