Autók » Maruti » 800 Dx

8 800 SB

EDY, a szakadék, még most is teljesítő!

Imádni való! Fiúk! Amióta beleültem ebbe a bődületesen szakadék hulladékba,rá kellett jönnöm mibe ülök!-hát a f,,,,ba sincsen tőle egy autó sem! sürög.forog kiszolgál,tesz-vesz,és bízhatsz benne,akármilyen szakadék!nekem egy null km-es skoda "fóbiám"van,de amióta elcseréltem egy 2000-res diesel regattára,azóta a skodát letakarhatom,mert még az sem kell.varázsa van ennek az ékszer doboznak!feelingje!!!!kerültem vele játszótéren,padok asztalok közt,lépcsőházba,mindenhol elfér,kerül,elmegy! egyszóval páratlan adottságai vannak,és a felszereltségei,sem szegények! semmiért nem adnám oda! EDY.

- !!!!Semmi!!!!!-Emberi trehányságból,a váltó! Besült 3-dikba,nem raktak bele olajat!

Én kellett nekiálljak,mert ha nem,pofán vágtam volna Magamat!

Itt is magamnak szóltam!

Fenntartási költség (10) Évjárat 1987
Előző autója? mazda 323 ´87 Következő autója? MMMAAARRRUUUTTTIII !!!!!!
Verdikt (8.1/10)

Maruti 800 Dx (1984 - 2005)