Autók » Land Rover » Discovery (1989-1998)

Discovery 2,5 tdi

A család kedvence

3 hónapja vásároltam,így még a fenntartási költségeiről csak saccolni tudok. a fogyasztása kíméletes használat mellett 9 liter, csak ritkán szoktam a motor teljes erőtartalékát kihasználni, valószínűleg meg lehet vele etetni jóval többet is. eddigi tapasztalat: tanyára járok ki vele, ahol az előző pickupba a négykerékhajtást és a felezőt kapcsolni kellett, ott a Discovery símán hókuszpókusz nélkül elmegy. eddig a felezőt és a kp. difizárat egyszer kapcsoltam be, amikor a hóban elakadt mtz traktort kihúztam vele. országúton nyugodt tempóval haladva szerintem nagyon jó közlekedési eszköz. a család kényelmesen elfér, hatalmas a csomagtartó, komoly vontatási lehetőséggel és szükség szerint 7 személlyel is használható. nekem tetszik a vezetési élménye is, teljesen meg vagyok vele elégedve. rövid használatom alatt még semmi hiba nem jött elő, remélem később sem lesz komolyabb baja, a kisebbeket pedig a sok jó tulajdonsága miatt meg fogom neki bocsátani. a sok fórumon elolvasott véleményekkel én is egyetértek, miszerint kifejezetten szerethető autó.

- eddig semmi

Fenntartási költség (5) Évjárat 1997
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 172000
Előző autója? hilux Következő autója? nem készülök cserélni
Verdikt (6.3/10)

Land Rover Discovery 1989