Autók » Land Rover » Defender 90, 110 (1983-1990)

Defender 90, 110 90 Tdi (Perkins m., 4 henger)

Csak fanatikusoknak, agymosottaknak, márkabuziknak

Van évi 1 milliód javításra? Szeretnél hát-, derék- és fenékfájást? Imádod a huzatot és a hideget? Vegyél egyet ebből! Ez kellett a munkámhoz, az ARO után jónak tűnt. Három éves korára mindent kijavíttattam ami rossz volt, erre nem lejárt a garanciája! Onnan aztán tömény szívás, hacsak nem magad javítod. Ez a mechanika a 60 lovas szívódízellel örökké tart. Csak ráakasztottak egy turbót, ment is 145-tel. Az alu és a vas találkozásánál csámcsogott a rozsda, a váltóház belül is festve mártással, idővel megindult a feloldott festék. Az egyik váltótengelyből kihagyták az olajozó furatot, el is tört. Az alacsony fogyasztáshoz keményre kell fújni a kerekeket, de úgy meg ráz piszkosul. Ütközésbiztonság a nullához tendál. Ahányszor gazdát cserélt a L-R, annyiszor emelték drasztikusan az alkatrészek árát. Összeszerelési minőség kritikán aluli. Angliában rabszolgákkal dolgoztatnak, nincs munkafegyelem, minőségellenőrzés. Kivétel nélkül minden szar, amit ott gyártanak. Még a Honda is! Kritizálni viszont kiválóan tudnak az újságíróik. A jobb falatokat elsőre kapják. (Balra tarts!: Japán, Ausztrália)

Az autó átmenet a traktor és a teherautó közt. Összetéveszthetetlen, karakteres, macsó. Minden stüszi vadász, fatolvaj erdész erről álmodik. Amíg meg nem veszi...

A beszerzési főnökök ideális választása. (Óriási paraszolvencia)

A szolgáltatók mivel járnak? Csakis ilyennel, mióta H. Gy. garantálta a 8% nyereséget. Mivel jár a VPOP? Pathfinderrel. Magánember olyat se vegyen, de ilyet se, hacsak el nem ment a józan esze!

- motorház fedél nyitó
- gömbfejek
- váltó (kétszer)
- vezérlés
- vízpumpa
- szélvédő (nem fácánálló)

DÉMÁSZ, Szeged

szegedi karosszériás