Autók » Lancia » Prisma (1983-1992)

Prisma 1.9TDS

Olasz álomkép

REMEK AUTÓ, DE CSAK AZOKNAK AKIKET NEM ZAVARNAK A GYAKORINAK MONDHATÓ HIBÁK ÉS AZ ÁTLAGOSNÁL TÖBB TÖRŐDÉST IGÉNYLŐ KARBANTARTÁS.

- NAGYSZERŰ KOCSI. KELLŐEN NAGY ÉS TÁGAS, RENGETEG GYÁRI EXTRÁVAL, MINT PL SZÍNRE FÚJT LÖKHÁRÍTÓK, ZÖLD ÜVEGEK, KRÓM AJTÓKILINCSEK ÉS KÜLSŐ DISZÍTÉSEK, 14"-OS KEREKEK, 5 SEBESSÉGES VÁLTÓ, ELSŐ ELEKTROMOS ABLAKOK, KÖZPONTIZÁR, FORDULATSZÁMMÉRŐ, BELÜLRŐL ÁLLÍTHATÓ TÜKRÖK, TURBONYOMÁSMÉRŐ, TARTÓS SZÖVET KÁRPIT, ELSŐ ÜLÉSTÁMLÁN ZSEBEK, ÁLLÍTHATÓ MAGASSÁGÚ SZERVÓKORMÁNY ÉS A STB... NAGYON KÉNYELMES, SEMMI NEM HIÁNYZIK BELŐLE. EGYETLEN HIBÁJA, HOGY ROHAD, GYAKORLATILAG MINDENHOL. A MOTOR KÉRI RENDSZERESEN A JÓ MINŐSÉGŰ OLAJAT ÉS SZŰRŐKET. AZ ALKATRÉSZEK NEM OLCSÓK, KEVÉS A JÓ BONTOTT. MINDIG AKAD RAJT JAVÍTANI VALÓ, DE EGYSZERŰEN IMÁDNIVALÓ!

NEM HORDTAM, MAGAM SZERELTEM. A MOTORTÉRBEN NAGYON KICSI A HELY, EZÉRT EZ NEM KÖNNYŰ.

Fenntartási költség (6) Évjárat 1986
Előző autója? GOLF Következő autója? LANCIA DEDRA