Autók » Lada » Samara

S 1500s

Sportszamár

Azért vettem mert mást nem kaptam 50000ft ért.Aztán csak kellemes élménybem volt részemMeglepően jo az ut tartása,igaz a fékhatás lehetne jobb is.Nagyon jo a fütés.Kényelmes,jo vezetni igaz kisé nyomaszto a müanyag kárpit zörgése.A csomagtarto teleszkopok forditva müködnek:-)felnyitni nehéz,vissza gondnélkül fejbe kolint.Mindig pöcre indul.A gyorsulása nagyon jo.Igaz álohelyzetből nehéz ugy gyorsitani,hogy ne füstöltessük a gumikat,de 2-3 ban már szinte nincs ellenfél.A végsebessége félelmetes 180-ig van orázva,de ott még nem áll meg a mutato!Igaz a fogyasztás 10lityi,országuton lehet csak kissé alá szoritani.Apro bosszuságot mindig okoz.Automata ővek,motortér nyito bowden,kipuf tartok,És néha az ajto zárak itt ott.A tipikus samara betegség mint a kuplung már engem is elért még használom,de lassan cserélnem kell.Összeségében aki szereti annak remek társ lehet jo pár évig.Nekem volt már több tipus is.Ford,Renault,VW,Opel,Peugeot,meg az összes keleti csoda.Nem tulzok,ha azt mondom ez messze felülmulja öket.

- Fék,szelepszár eddig megusztam ennyivel.Ez anyaggal +uj gyertyákkal munkadijjal 16800!Ft-ot kostált.

Egy ismerős.

Fenntartási költség (7) Évjárat 1993
Megbízhatóság (10) Vezetett km 20000
Előző autója? Renault 11 Következő autója? Még elvagyok vele:-)
Verdikt (7.9/10)

Lada Samara