Autók » Lada » Nova (1981)

Nova 1500

A salak drifter

Ő apám melóskocsijaként kezdte 4 évesen 98 ban ott kapott hideget meleget meg futót amikor apám nekemadta elég rosszul nézett ki de megcsináltatta nekem tanulóautónak 2003 ban:2 első sárvédő,szilentek,5ös váltó kihalt kapott egy négyest,gömbcsuklók,g fejek,kerék csapágy fék betétek fék munkahengerek uj gumik,uj kuplung szerkezet plussz ez meg az
én már az első hónapban megpördültem vele és kapottis az első sárvédő,aztán széttörtem a hátsó hidat még kettesbe is nnyikkant a gumija erős volt csak a kardán nem birta.apámnak 7 litert evett nekem 10-12t persze mindig babrálta a karbi meg az úszót meg a levegő szűrőt..
SZÓVAL AZ AZ AUTÓ AMIT AZ KIBIRT..VELEM AZ ELÉG KEMÉNY PRÓBATÉTEL SZINTE MINDEN VOLT MÁR RAJTA CSERÉLVE DE 2FORINTOT NEM FIZETTEM ALKATRÉSZÉRT VASBA HOZTAM EL.DE A MOTORJÁHOZ HOZZÁNYÚLNI SOHA NEM KELLETT 160-NAL MENTEM 4.BE KIROHADT TORNNYOKKAL
LÓGÓ KOPOGÓ KORMÁNY ÖSSZEKÖTŐKKEL KOPOTT GUMIKKAL MERT UGYE A KERÉKÖSSZETARTÁST NEHÉZ AZ UDVARON OTTHON BEÁLLÍTANI:) ABBA AZ AUTÓBA BENNE VAN A FIATALSÁGOM BÁNATA ÉS BOLDOGSÁGA EGGYARÁNT SZÁMTALANSZOR HAZAVITT RÉSZEGEN A RENDŐRÖKET KERÜLT VAGY LE HAGYTA(PERSZE A NÍVÁT NEM AZ OKTÁVIÁT)

- Minden héten más....
- Egyedül az 1500 as láncos motrot nem lehetett hazavágni persze az olajra meg a cserére mindig odafigyeltem.
- péntek-szombat Diszkó Vasárnap szerelés..
- többet feküdtem alatta mint akár melyik csajom alatt.

Nagyon sok mindenkihez néha egy kis borért cserébe javították..
Aztán már inkább én..szép lassan belejöttem pájafutása végefelé már a hangjárol tudtam mi baja

Fenntartási költség (10) Évjárat 1994
Előző autója? Következő autója? OPEL