Autók » Kia » Sportage (2005-2010)

Sportage 2.0CRDi

Egyszer fent, egyszer lent, most éppen fent: KIRÁLY!!

Végtelenül jó áron lehet hozzá jutni, és a minősége nagyon jó, szerintem egy hozzá hasonló SUV sem jobb.
Szép is, mondjuk nekem fekete, és feketén minden szép....
Alkatrész-csak el ne romoljon valami, mert akkor nagy gáz van, főleg, ha nincs a világon sem alkatrész, és meg kell várni, míg Cook kapitány körbehajózza a földet, mert repülőn nem küldik.
nagyon durva. Április 21.-én rendeltük meg az agycsapágyat, május 26.-án még nem jött meg!
A váltómű is cserére szorult, garanciában kicserélték, azóta az autó egy álom.
Kényelmi szempontból kiváló, a srácok imádják hátul, egyszer utasként én is elfértem.
A csomagtartó egy négytagú család számára elég
Tettem bele P-boxot:-), harap a kicsike, a fogyasztása megfelelő, utazósebessége 180km/h, szerintem korrekt.

- Hátsó kerékagycsapágy-80.000 kilométernél!!!!!!!!!!!!!
- a kosár darabokban, az alkatrész 5. hét után sem érkezett meg, nincs egész Euróbában, nincs csak Koreában, ahonnan hajóval hozzák!!!!!!!

Univer-car, Miskolc, nagyon korrektek, csak a saját hibájukon kívül (alkatrész-ellátás lassú, mint a csiga...) nagyon tudtam haragudni.

Fenntartási költség (8) Évjárat 2005
Előző autója? Primera Következő autója? nem tudom még
Verdikt (7.1/10)

Kia Sportage 2005 (2005 - 2008)