Autók » Kia » Ceed (2006-2011)

Ceed 1.6 EX

"Ujjé, a Ceedemben nagyszerű!!.."

Én minden nap beleülök mióta megvan és élvezkedek!
sokféle autóm volt eddig, mazda, carina, astra, de ez a legfrankóbb eddig!
minden kifogástalan, a szervótökéletes hangolású, belül semmi zaj,nem is értem, néhányan itt mit hallanak, még a motorhangot se lehet hallani!!)
Bár egy két gagyi ítélet van, de azokból lerí, hogy valami irígy másmárkás kereskedő "ceedja" kínjában . Sajnos ez az autó a kategória egyik(ha nem a )legjobbja, sok német!! teszt szerint is!!
A váltó például annyira baba és mesésen megvezetett, aki ezzel szenved az fakezű.
eddig semmi hiba ne jött elő, egyedül a gumit hallom hangosnak, a mislent, de azt ledobom róla később.
a rádiókétszer lefagyott bizti ki-be, és ok. (piti hiba)
aki jót akar magának, ezt veszi a kategóriából.
Nem tudom, a többi köbcentis milyen, de ezt pörgetve, imádék ahogy húz! Az egyes azt mondják rövi!d?? hehe 40km/h nál lehet elváltani.
naggyon király gép!

- rádió lefagyott kétszer

Fenntartási költség (10) Évjárat 2007
Előző autója? golf Következő autója?
Verdikt (8.8/10)

Kia Ceed 2006 (2006)