Autók » Kia » Ceed (2006-2011)

Ceed SW 1.6 CRDI

Korrekt ár, korrekt autó

Üdvözletem a márkatársaknak!

Kezdeném azzal,hogy nagyon sajnálom azokat az embereket,akik egy rossz szériából kikerült kocsikat fogtak ki!Ilyen bármelyik tipussal megeshet szóval nem kéne rögtön gyalázkodni.
Nekem ezelőtt egy Renaultom volt,a kettőt össze sem lehet hasonlítani.Igaz,még csak 9000 ezer km-ert mentem vele,de a Thália ilyenkor már 2-szer állt meg alattam,szóval ahhoz képest főnyeremény.
Nekem a belső kényelme tökéletes(ex limited),minden igényemet kielégíti.Külön tetszik,hogy a középső konzolt sikerült úgy megoldani,hogy alábam kényelmesen elférjen,pár márkával ellentétben,amiket még nézegettem(Ford,Renault,stb).Az ülések jól tartanak hosszú úton is,bár kanyarba foghatnának egy kicsit jobban.
A motor: nagyon jó konstrukció sztem,de azért kellett rá a szoftverfrissítés,hpgy kultúráltabban viselkedjen.Fogyasztása sztem nagyon jó: országút 90-el +tempomat:4.0 l,autópálya 130-al +tempomat 5,6-5,7,Debrecenen belül 5,7-5,9,de ez csal normális vezetéssel,mert volt olyan ,hogy 6,6-ot csináltam :).
Ami a formát illeti,amint megláttuk így,sötét szürke színben sötét üvegekkel(elektromos csomag),rögtön megtetszett a feleségemnek és nekem is.Szerintünk szép,az aranyközéputat képviselő formája van,extra dolgokat nélkülözve,masszív felépítéssel.
Összeségében én csak ajánlani tudom bárkinek,csak szerencs is kell hozzá,hogy ne olyan sorozatot fogjon ki,bár akkor is ott van a 7 év garancia.

- Nyöszörgő kormány,hifi 2-szer lefagyott,kormányközepet kellett állítani

Debrecen

Fenntartási költség (9) Évjárat 2008
Előző autója? Thália Következő autója? Hol van ez még?
Verdikt (8.5/10)

Kia Ceed 2006 (2006)