Autók » Jeep » Grand Cherokee (1991-1999)

Grand Cherokee 5.2 limited

Városi harckocsi

nekem nem okoz parkolási nehézséget,bár mindíg a belvárosban mozgok vele.nagyon kezelhető,iszonyatosan erős és robbanékony!
nincs gond a sávváltással és a pofátlan taxisokkal,mindenki tart az autó méreteitől és teljesítményétől.
a budapesti "jóminőségű"aszfaltra ez az autó való!
nem lehet elpusztítani!
nem veszem észre a negatív tulajdonságatit,talán kicsit sokat fogyaszt,de valamit valamiért!

- hűtő,vízpumpa,kopó alkatrészek,pl.:kormány gömbfej,trapézgömbfej,és az ülésfűtés,de az lehet,hogy csak valami orvosolható apróság,de nem volt időm még megnézetni.

nehéz,nem irok szervizeket,mert siralmas a felhozatal belőlük,csak rossz tapasztalataim vannak.
van néhány kis nyugdíjjas szaki akikhez járok,ha kell,illetve sokmindent magam javítok meg amihez van felszerelésem,ha nincs akkor megyek a szakikhoz és biztosítanak nekem szerszámokat,ha kell akkor segítséget.

nem tudok ajánlani szerelőket.

Fenntartási költség (3) Évjárat 1997
Előző autója? audi 200 turbo quattro Következő autója? nem készülök másikat venni
Verdikt (6.8/10)

Jeep Grand Cherokee 1991