Autók » Jaguar » X-Type (2001)

X-Type 2.0 DCI Sport

Szépség és Szörnyeteg .......

Amikor megvettem a RANGE számláló: 1150 Km - t mutatott, nekem ezt soha nem sikerült teljesítenem 650 - 740 Km - t tudok megtenni egy tankolással. A chip ( 40.000 FT ) nagyon sokat segített rajta ( 170 LE, 390 Nm ), bár hátránya is van.
A kipörgés gátló 3. sebességig dolgozik, kinyirtam a féltengely külső csuklókat és a kettős tömegü lendkereket.
Nagyon szeretem a jármüvet ( Sport - ból szerencsére nagyon kevés van, így egy egyedi autóm van. Kicsit alakítottam is rajta - NEM parasztba )
A jaguár tulajdonosok is megállnak megnézni! Rengetek elismerő -NEM irigy !! dicséretet kapok idegen emberektől.
Bármilyen alkatrészt veszek ( hajtáslánc ) bemontom, hogy Ford Mondeo DCI és leveszik a polcról - olcsón.
A kényelme, menetteljesítménye, műszaki tartalma jó.
Tökéletes családi és csajozós autó.
A matrica már lekerült róla.

- Az essőérzékelös ablaktörlö nem müködik, a chippelés miatt tönkrenemt az üzemanyag nyomásszabályzó.

Saját autószervizem van. XX. Tuba u. 4.

Mihályi Robert

Fenntartási költség (5) Évjárat 2004
Teljesítmény (7) Km vásárláskor 72000
Előző autója? XJ 6 Következő autója? Bentley Continental GT
Verdikt (6.9/10)

Jaguar X-Type 2001 (2001)