Autók » Jaguar » X-Type (2001)

X-Type 3,0 L 4WD Full

Nagymacska

Lehet csak szerencsés voltam az autóval, de nekem szinte semmi bajom nem volt vele. Nagyon kényelmes, gyors, 260 at mentem vele, elegáns szép autó.
Nagy hibája hogy nehéz eladni és zuhan az ára ! E miatt nem érdemes ujonan venni, amugy nagyon szerettem.

- szelepszár szimering csere - garanciában Bécsben megcsinálták
- Más semmi baja nem volt!

Első olajcserére bevittem a Jaguarba a Soroksári utra. Mivel NO. ban vettem az autót 20,000 Ft óradíjon, 160,000 Ft ért cseréltek olajat !!!! Semmi mást nem csináltak, de 1 - 2 még dolgot hazudtak, hogy kijöjjön 160,000 Ft os számla !! Közölték, hogy garanciális hibát nem javítanak, mert nem náluk vettem ! (Ez törvénytelen persze) Olyan hányingert kaptam az egész nagyképű modortól és lehúzástól, hogy örökre elfelejtettem az egész céget. Azóta Bécsbe hordom.

Bécsi Jaguár szerviz.
Korrekt kiszolgálás, a Soroksári uti rablásnál lényegesen alacsonyabb számla, 32,000 szerviz 450 Euro (fékbetét, pollenszűrő csere is volt), következő szerviz 350 Euro.
A garanciális munkát azonnal, készségesen megcsinálták, a 2 napra csereautót adtak stb.

Fenntartási költség (5) Évjárat 2002
Előző autója? is 200 Következő autója? még nem tudom
Verdikt (6.5/10)

Jaguar X-Type 2001 (2001)