Autók » Jaguar » X-Type (2001)

X-Type 2.5 4WD manuális

Csajfelszed?s szomszédarc sárgítós, használtan jó

Ez egy gyönyör? autó, nekem az összkerékhajtás miatt kellett. A presztízséhez, súlyához, összkerékhez és a 2.5V6-hoz képes KEVESET fogyaszt (12-13l, de én budai hegyes terepen használom) A DSC+dinamikus összkerék miatt külön élvezet hóban, es?ben vezetni. Szerintem az élvezeti értéke nagyon magas és viszonylag praktikus autó, ráadásul nincs olyan ember, akinek küls?re ne tetszene.
Egy dolgot nem szabad; csodát várni t?le, ez is csak egy autó. Aki luxust akar, vegyen XJ-t, vagy Bentley-t. Ha meg nincs rá pénze akkor viselje el ezt ;)

Nekem semmi se romlott még el benne, de úgy tudom sok alkatrész Ford csereszabatos, olvastam többen s?r?n szervízelgetik, remélem nekem nem lesznek vele ilyen problémáim, egy angol megbízhatósági tesztben 10. helyen végzett a típus, 40 autó közül.

- kézifé és sebváltó b?r berepedezik, különben semmi sem
- tipus hiba az index nem m?ködik és hidegben huhog a kardántengely

Soroksári út, Jaguar

Fenntartási költség (8) Évjárat 2002
Teljesítmény (9) Km vásárláskor 32000
Előző autója? Lybra 2.0 Lx Következő autója? Jaguar XJR vagy Caterham CSR lenne jó :)
Verdikt (7.3/10)

Jaguar X-Type 2001 (2001)