Autók » Jaguar » S-Type (1999-2008)

S-Type 3.0 Executive

Luxus sportlimuzin - most már bosszantó hibákkal :) -

Nem kerestem ezt a kocsit, de egy barátom rábeszélt, meg alkalmi vétel is volt... Elmentem megnéztem és - előtte SAAB 95 2.T és AUDI A6 2.5TDI verdáim voltak - az autóépítés új dimenziója tárult fel előttem. A fa az fa a nagyméretű érintőképernyő valóban műkszik.. erős napsütésben is látszik a navi térképe... a bőrülésekben lufikat fújhatok fel a mebfelelő forma és keménység beállítására, még az utasülésben is... szóval kényelmes, luxus... csendes, nem zörög nem nyekereg. A ZF váltó csendesen kapcsolgat, sportállásban egy barom, alapban is jól megy 238 LE azért nem vicc. A fogyasztás meglepően alacsony 140-nél pályán 8 L, forszírozott üzemben is max 13- de ez már minden rendőr ingerküszöbét erősen meghaladó 200 feletti tempó.
Szeretem, a családom is szereti, csendes suhanós verda nagyon megy ha akarom, sportos, mégis elegáns.

- 40.000 km után az elektromos kézifék akadozott, nem mindíg húzott be. Tisztítás, összerakás után rendben. Költség 8000-Ft.
- 65.000-nél elektromos kézifék újra, a behúzó motor cseréje - bécsből 180 Euro, de le kell szedni a hátsó hidat a cseréhez, munkadíj az égben.... Elegem van az elektromos kézifékből.....

Soroksári út Jaguár Márkaképviselet Vicces, lassú, drága.. Bécs udvarias gyors, kb 15%-al olcsóbb, van alkatrész... jó!!!

A soroksárin 90.000-ért akartak motort adni a kézifékhez!!!! Ja, és 3 hét múlva... Bécsben 2 nap alatt megvolt!!!!!

Fenntartási költség (5) Évjárat 2002
Előző autója? A6 2.5 TDI Következő autója? Nem tudom, ha van alkalmi vétel akkor JAG
Verdikt (6.5/10)

Jaguar S-Type 1999 (1999)