Autók » Iveco » Daily (2006-2014)

Daily 35c18

Kellemes munkaeszköz!

0 km-rel vettem,előtte szintén dailly volt 35c 13v az is megbízható társ, zavaró volt az akadozó sebválltó és az előző tulaj hanyagsága, kicsit lelakta 1,5év alatt. Kis teljesítmény is hiányzott ezért lett lecserélve. A háromezres 400Nmre és 180lóereje már ott van! Gyakorlatilag jobb személyautókat is legyorsul,egészen 180Km/óráig.Néha kap 4tonnát is lazán viszi,futóval már mentem 170 is...Persze csak 1,5tonna volt rajta akkor.Ennek már szépen dolgozik a váltója is és 6.ban 100nál még 2000sem forog a motor.A leghosszabb legmagasabbat választottam nekem elég a raktere. Pályán 120 folött jelentősen megnő a fogyasztása,150ig lazán utazik de az már jó sokban van ha lekapnak.Sprinteresek megszokták már ezeket a sebességeket,de az ivecók csak most képesek erre a háromezres motorokkal. Azért nem száguldozok vele ész nélkűl de néha jó ha van kraft.Telljesen meg vagyok vele elégedve,remélem nem ábrándít majd ki magából ugye még csak szűk 60 ezret tettem bele.Ja és egy bosszantó tulajdonsága:az ablakok fel le húzgálása ajtónyitáskor és csukáskor, néha meghülyül ha nyitott ajtónál indítom be nem húzza fel, összezvarodik az a nagy agya.A régi ugyanekkora volt mégis lehetett normális eróvel nyitni-csukni ablakhúzgálás nélkül is.Várom az elektromos ablakok
tönkremenését...

- világítás kapcsoló,fülke tartó gumibak,más még nem

lveco levantex elmegy

Fenntartási költség (5) Évjárat 2007