Autók » Isuzu » D-Max (2008-2012)

D-Max 2.5 DK LS MT

Igazi japán sárevő!

Az elsők között vettem át a D Maxom a Polartól. Pont jókor mert jött a vadászidény. Látszik, hogy az urak Saabos vevőkön nevelkedtek. A kiszolgálás nagyon korrekt volt.
Az autóra kitérve:
Mindenféle sallangtól mentes igazi munkaautó. Néztem én annak idején a Nissan …aráját meg a többi „aszfaltbetyárt” de ezekhez autókhoz csak strandpapucsot, szörfdeszkát, meg mentőmellényt nem lehet találni az extralistán. Amúgy van minden:bőrkárpit, nagykerék stb..Minek? Az Isuzu a D -Maxból nem akart divatautót csinálni. Sikerült. Gratulálok! Ebben az árkategóriában senki sem tudja ezt drágábban meg még inkább.
Az autóm 2.5 LS felszereltségű, dupla kabinos, manuális váltós. Mint említettem sokat használom terepen. Vadászok, erdőbe járkálok. Nagyon bírja strapát. Eddig a társaságba már két másik „műkedvelő” is átnyergelt a D Maxra a konkurenciának vélt se füle se fark autókról (terepen sem jók meg aszfalton sem). Az egyikük még várja az autót a másik pedig 3 hónapja használja. Ez utóbbi azt ígérte, hogy imába foglalja a nevem. Szaván fogom!
A kocsimba eddig 34.000km van és semmi gondom vele pedig azért használom rendesen. Az előzőt 285.000km-nél cseréltem le erre. A Polar zokszó nélkül beszámította egy komoly állapotfelmérés és némi alkudozás után. Állítólag a jelenlegi tulaj nagy megelégedettségére használja azóta is. Nem csodálom. Ja igen!Folyamatosan hívnak, hogy mi újság, milyen az autó, van-e valami észrevétel?Ilyennel azért ritkán találkozok. Mondjuk vittem is már nekik üzletet. Lehet, hogy jutalékot kérek a jövőben érte Tőlük.:-)
A fogyasztásom vegyesbe 11L/100km amiben benne van a terep is. Szerintem nagyon korrekt főleg ha összehasonlítom a „konkurenciával”.
Röviden azt mondhatom, hogy egy nagyon robosztus, masszív, és mégis kellő személyautós feelinget nyújtó, nagyon megbízható pick up. Amúgy gondolkodom egy futómű emelésen és a következő mert az is D Max lesz szerintem 3.0Literes lesz. Kell az ma már!:-)

- SEMMI!

Polar Budapest