Autók » Hummer » H2 (2003)

H2 6.0

H2: keep it real

Hihetetlen vas!nyomatéka verhetetlen és a menet tulajdonságai tényleg ijesztőek!rendszeresen ugratni szoktam vele,mert tényleg imádja és nem lesz baja!!állatkodni alegjobb ,csak a kormányba kell jól bele kapaszkodni és vigyázni hogy oldalasan ne probáljunk vele ugratni.simán birja a gép hogy általában 100km/h fölött földön gyilkolászgatom a mai napig már majdnem 4 éve!!második autónak kiválló nem is csak a városi fogyasztása miatt hanem a mérete a fő gond!én 4 év alatt fékbetétet és levegő szűrőt kellet hozzá beszerezni és ennyi....A vizet visziont nem annyira szereti

- Nagyobb sarazásnál. benzin szűrő légszűrö

Fenntartási költség (10) Évjárat 2004
Előző autója? S500 long 4matic Következő autója? s500 long 4matic 2007