Autók » Honda » Civic Crx (1987-1992)

Civic Crx 1.6i 16V ED9

Japán csoda négy keréken!

4 éves álom vált valóra,amikor most szeptember végén megvettem azt a CRX-et,amelyik miatt beleszerettem ebbe a modellbe.Először kb. 5 éve vezettem először CRX-et,azóta más autóról hallani se akartam.Tökéletes kis sportautó:gyors,könnyű,kényelmes,mutatós és nagyon erős kis pörgős motorja van.Ám a tapasztalatlanok nagyon vigyázzanak vele,mert aki nem ismeri ennek a szörnynek a tulajdonságait és múltját az nagyon könnyen a fára csavarodhat vele,mert mint mondtam nagyon erős és gyors,viszont könnyü és instabil,a fékeket meg megvásárlásakor azonnal erősebbre kell cserélni(ajánlanám a Honda Mugen fékeket)
Még így 18 év után is az emberek megfordulnak utána,megállítanak,hogy fényképet készíthessenek róla.nagyon időtálló forma.
Egyszóval,ha a nyers versenyautót akarod,az adrenalin magas dózisát magadba érezni,akkor ez a te autód,viszont nagyon nehéz már megkímélt és nem agyonhajtott tipust találni,de megéri kitartóan keresgélni,higgyétek el,megéri

- Hülyéskedsz,ez Honda,nem romlik el

Magam szerelem,de csak a kopó alkatrészeket,mert más nem igazán megy tönkre

Fenntartási költség (8) Évjárat 1989
Előző autója? Astra Következő autója? Honda S2000