Autók » Honda » Civic (2011)

Civic 1.8 Sport

Még nincs Szerelem.

Mindig olasz autóim volak,Giuliettára vágytam,de ilyen felszereltséggel 2 millióval drágább.Előtte Bravó T-jet-em volt,csak dicsérni tudom,bárki bármit is mond,nagyon jó kocsi!De mivel van egy Honda Hornetem,és azt imádom,hát egyszer élünk,legyen Honda az autó is.
Nekem nagyon tetszik a formája,belűl pedig még inkább,tiszta high-tec.
A felszereltsége ennek a Sport-nak abszolút kielégítő,talán télen az ülésfűtés jól jönne.A váltójától dobtam egy hátast,mármint hogy annyira jó!A kormány fogása SZUPER,a csomagtartó mérete EL KÉ PESZ TŐŐŐ!!!(Remélem defektem sose lesz).A tolató kamera nagyon jó,de még szoknom kell,a külső tükrök is prímán mutatják amit kell.Csend,rend,fegyelem,a vezető ülés nagyon eltalált.
Viszont az utasnak ne legyen lábfeje,mert azt nincs hova tenni,ahová kinyújtanád a lábad,ott alkatrészek vannak.De sarka se nagyon legyen,mert alatta ott a tank,nem tudja maga alá húzni.Hátul elég a lábhely de az ülés alá megint csak nem lehet bedugni,mert is ott a tank.Lehet hogy a japánoknak 35-ös lábuk van.Elképesztő de a hifiről lemaradt a mute gomb,nem lehet egy gombbal elnémítani a rádiót.Ezt még egy Panda rádiója is tudja.
A motor szokatlan,hiányzik a turbó,tempomattal is vissza kell váltani ha komolyabb domb jön.Viszont nagyon jó a fogyasztás,7 körül eszik autópályán is,meg városban is.Az econ gomb igazi parasztvakítás,ha bekapcsolom a 141 lóból elvesz vagy 100-at,és többet is eszik.A start-stop tetszik.
Még szokjuk egymást,de egyelőre nagy szerelem nincs.

- USB nem fogadta el a pendrive-t.Mint kiderült nem mindegy mit dugok be neki. - Kingston a nyerő. - A szélvédő "pöttyös" volt,szállítás közben történhetett,lepucolták.

R.M.Royal MotorKorrektek,udvariasak,nem akartak elhajtani.

Fenntartási költség (7) Évjárat 2012
Előző autója? Bravo T-jet Következő autója?
Verdikt (7.4/10)

Honda Civic 2011 (2012)