Autók » Honda » Civic (2011)

Civic 1,6 Elegance sedan

Honda.Ha jót akar!

Szép,kenyelmes,a tesztekben állitottakkal ellentétbben télen sok klima,fűtes,fényszórók,stb hasznalata mellett is beéri 7 literrel városban.Használati paraméterei tökéletesen megfelelnek egy 70-30%ban varosi es autopalyas közlekedes feltételeinek.Az autosok hány százaléka vezeti és keresi az autoja határait,ahogyan a tesztekben irják?A beltérben itt-ott ugyan kicsit sok a muanyag,lehetett volna több kárpitozott elem,de azt hiszem,mielőtt az ember megvesz egy autot,előzőleg megismeri és eldönti megfelel-e,szeretné-e.Én csak ajánlani tudom.

- Miért döglene be???

Honda Éles