Autók » Honda » Civic (1995-2001)

Civic 1,5 ils v-tech, sedan

Úgy hívják, AUTÓ!!!

Ahogy említettem 107000 km rel vettem, most 290000 van benne! Szerintem a legjobb kocsi amit használtam idáig! a gyorsulása, a fogyasztása is kitűnö! mentem vele 5-5.5 es fogyasztást is,úgy hogy 120nál nem nyomtam neki jobban. de ha adom neki az erőt, akkor sem tudtam 9 liter fölé nyomni a fogyasztást! Ez azt jelenti nálam hogy 160-170 es utazó! Egyébként 205 a vége! 4. ben! A gyorsulásáról annyit hogy sok versenyezni vágyó/ Hondát nem ismerő/emberkének /kifujtam/ az orrát! Aki lehagyott az vagy Hondás volt nagyobb motorral, vagy 2liter felett volt és nagyon ügyes. Szóval elégedett vagyok vele. Kényelmes, a váltója nagyon pontos és jó! Olajat eggyáltalán nem eszi, és nem is folyik belőle! Még így 290000 km felett sem! A kaszni nem rohad sehol!/Garázsban tartom/. Én mindenkinek csak ajánlani tudom, aki használt autóban gondolkodik! Ha tehetem a következő autóm is Honda lessz! Bár sok rémhírt hallottam az újakról, majd meglátjuk!

- Az aksi a 6. évében ment tönkre. A jobb első kerékcsapágy csere úgy 200000 km nél. de ez lehet az én hibám is, ugyanis belementem 1 durva kátyúba, úgy hogy még a felni is behorpadt!/a futóműnek semmi baja nemlett!/Utánna nemsokára megadta magát a csapágy. A gyári ára volt akkor ha jól emlékszem 15000 FT.

1 ismerősöm szervizeli még ma is, aki 1 Honda szervizben dolgozik! nevet,címet nem mondok, a mai világban!

A futómű ellenőrzésre a szakszervizbe vittem!

Fenntartási költség (10) Évjárat 1997
Előző autója? Escort Következő autója? Honda Civic, vagy Accord
Verdikt (8.6/10)

Honda Civic 1995 (1996 - 2001)