Autók » Honda » Civic (1995-2001)

Civic 1.6 vétéi

Fürge trabi

Astra gsi-ből ütem át ebbe a hondába. Elöszőr nem rajongtam az ötletért hogy a 2.0-es motor után beleüljek egy 1.6-ba de végül megtettem. Az autó 8200 pörög ami fenomenális érzés. Ha nem hajszolom akkor 8 literrel is el lehet járni, de erre ne számoljon senki mert nem lehet vele lassan menni. Hopp és az autó jó tulajdonságai kimerültek. Rossz ülések (kényelmetlen, csúnya, nincs oldaltartása), borzalmasan csúnya kárpitok, kormányzás mint egy Ifában, alacsony felépítésü az autó és ennek ellenére is tud billegni. Ugy gondolom, hogy ha már az ember kiélte magát azpn, hogy 8200-ig pörög a motor és utánna elkezdi figyelni az auto más részeit rájön, hogy milyen csúnya. Ja és el kell felejteni, hogy gizdán támaszkodsz a kocsi mellett, mert ugyanis nincs olyan pont ahol nem horpadna be. (alias trabant)

- futómű

Fenntartási költség (4) Évjárat 1998
Előző autója? astra gsi Következő autója? corsa opc
Verdikt (2.8/10)

Honda Civic 1995 (1996 - 2001)