Autók » Honda » Civic (1995-2001)

Civic 1.6 VTi

A legjobb autó

Hol is kezdjem, aki szereti a gyors autókat, mégse akar venni nagy dög 3.0 es motort, akkor ezt ajánlom... kis 1.6 os 160 LE-vel tökéletes választás! Én inkább fiataloknak ajánlanám, mert 5500 as fordulat alatt nem vehető észre ez a sok LE, mikor 5500 nál kinyitnak a szelepek, a hangja teljesen megváltozik, hirtelen hatalmas szívóhang lesz, és ahogy ezt az egészet adja az nagyon durva:)! Járókelők ijedten bámulnak, te pedig bent vigyorogsz az autóba, mert élmény vezetni... és megunhatatlan! Nem csak 1 sima benzines autó! A belseje az puritán, nem is szépítem... gagyi! A futómű az nagyon jó viszont! A fogyasztás hát.. nekem országúton ha tényleg úgy közlekedek mint egy átlagember akkor 8.5! De ilyen autóval ez nagyon nehéz, nem bírod ki hogy ne nyomd neki... nálam 9-9.5 ebben volt vtec felett alatt is! Az olaj a lelke viszont, 6-8 ezrenként csere, + a benzin és másra nem is kell költeni! Nekem hondám volt, hondám van és hondám is lesz!

- 1 éve van nálam, de semmi nem jött elő (előző civicemen se)

még nem látta:)

Fenntartási költség (9) Évjárat 1997
Előző autója? civic 1.5 dxi Következő autója? integra type-r
Verdikt (8.6/10)

Honda Civic 1995 (1996 - 2001)