Autók » Honda » Civic (1991-1997)

Civic 1.5 LSI

Országutak királya: Honda Civic 1.5 lsi, 3 ajtós

Gyerekkori álmom vált valóra azzal, hogy 2002. novemberében megvettem a világszebb formájú autóját.Megbizható ,egy típus sem érhet a nyomába.Öt éve megbizható társ.Egyébként a drágaságom egy alap felszeretségü 1.5-ös 90le alapra ,de katalizátor nélkül és egy K&N légszürövel 240000km után is tudja ,amit egy Hondának tudni kell.Az alufelniken és a fólián kivűl a külsején semmit sem változtatam, de felesleges is volna tökéletes autót terveztek ez igy szép ahogy van.Az az egy biztos,hogy aki csak egyszer is kipróbál egy Hondát soha nem akar másik típust.

- Csak a szokásos: első fékbetét, hátsó fékpofák, kormány összekötő gömbfej(5000Ft),gyertyák(csak a gyárilag a tipushoz megfelelő ajánlott) ill. érdemes használni hosszútávon megéri.Saját figyelmetlenségem miatt a két féltengely, nem vettem észre, hogy elrepedt a gumihrang
- (25 000ft).

Saját javítás.