Autók » Honda » Civic (1991-1997)

Civic 1.5lsi aut.

Kék, gyönyörű és majdnem tökéletes

2 éve vettem az autót Bp-en nem ott használták hanem vidéken amit nem is bántam mert a pesti utak...Egy idős mozgáskorlátozott férfié volt éppen emiatt autómata!amit én személy szerint nem igazán szeretek de mivel mindenkép ezt a tipúst kerestem nem hagyhattam ki mivel iszonyatosan nehéz jó állapotú ilyen civicet találni!!!Ez pedig igen jó állapotnak örvend teljesen gyári volt!és én se"barmoltam"el csak apróságokat válltoztattam+15-ös OZ-felniket tettem alá.SEMMIbajom nincs az autóval egyedül az autómata váltó az ami nem kellene bele:(mert előzni nem nagyon lehet vele és torkosabb is mint manuális váltóval!

- Kiégett izzó cserén kivül csak a szokásos"elengedhetetlen"dolgok(ékszíj,vezérműszíj,olaj csere ablaktörlő-hűtőfolyadék

Maszek szerelő!Minden tipusú és márkájú autóhoz ért(nem is kicsit)legalább is amiket én vittem hozzá...Apróbb dolgoktól eltekintve nem volt gondom vele!

Fenntartási költség (9) Évjárat 1993
Előző autója? Polo 60 1.4 Következő autója? Honda Civic 1.4lsi