Autók » Honda » Accord (1990-1993)

Accord 2.0. exi.

Nagybetűs AUTÓ!!!

Imádtam ezt az autót!!!Kényelmes volt,gyors(NAGYON),és persze soha nem romlott el...Hát persze,mert JAPÁN....A 133 le-vel olyan autókat vertem meg,amiket én se gondolttam volna.(Bmw 520,ford mondeo,opel vectra,primera,626-os)és még sorolhatnám!Aprobb bajok voltak vele csupán : szerintem,gyenge a fényszorója,elöl kicsi a hely nekem(185 cm),és mindenhóva leér az alja!!!Ennek ellenére imádtam,és soha nem cserélném le,egy,szar német hulladékra!!!Szerintem,ebben a kategoriában,és ebben az évjáratban,verhetetlen!!Sokáig megtartom...

- Gyujtáselosztó.(30000ft,szereléssel együtt..).Fékbetét,és lassan,érett lesz a kuplungtárcsa,mert a gyárival fut még!!!

Magánszemély csinálta.

Fenntartási költség (9) Évjárat 1992
Előző autója? regata Következő autója? ACCORD!!!
Verdikt (8.4/10)

Honda Accord 1990