Autók » Honda » Accord (1990-1993)

Accord 2,0

Beteljesült álom

Előtte volt pár autóm(polski,golf sok szopással,4gencivic)a haver ideadta az övét egy körre és rögtön beleszerettem.Sikerült egy zsír állapotú vasat kifogni(nő hajtotta.)Igaz csak 110 pacis de azért van benne erő.megvétel után begázosítottam,ami már rég visszahozta az árát.Nem nagyon kímélem,de meglepően jól bírja a gyűrődést.aA fogyasztás benzinből 9,5körül van,gázból12(a gáz 150ft)városban.Tavaj balcsira 150-160nal 5 fővel+motyó gázból kijött 10,5 lityiből.Nagyon tágas a belseje és kényelmes a szinte gyári állapotú plüsskárpit.A csomitér a gáztartály mellett is hatalmas.A moci imádja ha forgatom,4-5000nél nagyon nyomatékos.Még soha nem hagyott cserben.A formája gyönyörű,a megjelenése a sportdobnak köszönhetően hatásos.Büszke vagyok rá és nem hiszem,hogy megtudnék válni tőle.

- fékbetét,termosztát,alsó és felső talpas hála a magyar utaknak

magánszemély,másra nem is bíznám

Fenntartási költség (9) Évjárat 1992