Autók » Gaz » Volga 3102 (1982-1997)

Volga 3102 2,5

Nagygép

Jótulajdonsága jól ül az uton, kényelem minden mennyiségben, kisfordulatú motor, erős sok nyomatékkal, masszív váz. A váz az tényleg masszív én már csak tudom a betonfalat csak úgy taroltam vele mindezt megúszva egy karcolás nélkül!! Egyetlen ami nem tetszik az a fogyasztás de nekem ennyit megér tudván hogy ijen biztonságot és kényelmet nyújt.

- vízpompa de annak se volt nagy baja csak a csapágy ment ki és engedte a vizet, először felújításra gondoltam de mivel egy teljes pompa 4200Ft került ezér inkább ujjat vettem. Több semmi csak a hátsó rugózás került cserére mert igen lentvolt a hátuja a 2 féderrugózás asszem 12000FT volt mind a kettő egybe.

én magam szervizeltem

Fenntartási költség (7) Évjárat 1988
Előző autója? Következő autója? nem veszek másat csak ezt felújjítom,esetleg ugyanilyet
Verdikt (7.9/10)

Gaz Volga 3102 1982