Autók » Ford » Transit (2006-2013)

Transit 2,2tdci

Ő a nagy fehér, aki nem tehet arról hogy megcsinálták

Mivel 8 éve csak fordot hajtottam, 2 generációt, úgy gondoltam, hogy a következő generáció csak jobb lehet. Sajnos tévedtem! Központi zár 1000km-en belül felmondta a szolgálatot. EGR szelep 40000-nél! (közben kicserélték az aksit mert azt monták a szervízben, hogy ez is lehet az okozója a problémának"38000-ért", majd a tél beáltával észleltem hogy ua. az aksi van benne mint amelyik benne is volt csak az árát kérték el és kicserélni már nem volt kedvük) Mivel az aksiról nem adtak garanciapapírt nem tudtam reklamálni. Mivel nem hordtam garanciális szervízbe elvesztettem a garanciát. Ez után elromlott a klíma. megnézettem a szervízzel és azt mondták,hogy ki kell cserélni, mert teljesen tönkre ment mert belekókányoltunk és ők már meg is rendelték az újat 1-2nap és vihetem vissza az autót és bele teszik jutányosan (kb 200000-ért). Elvittem egy szakihoz, aki 2 percen belül megjavította a klímát 2000-ért! A kapcsoló relé ment tönkre. Felhívtam a fordot hogy nem kérjük a megrendelt alkatrészeket, mert meg lett javítva,de ők ezt felháborodva fogadták, hogy egy ilyen hibát nem lehet csak úgy megjavítani, majd meglátjuk hogy milyen problémákat okozunk ha belekókányolunk. Meg is láttuk:azóta is működik és a pénzem is megmaradt! Azóta a szaki javítja precízen és olcsobban!

- klíma,
- T oszlop megrepedt mindkét oldalon
- fékbetétek 30000-nél,70000-nél,115000-nél
- féktárcsa 70000-nél
- kp zár
- egr szelep
- "akumulátor?"
- kormánykitámasztó gömbfejek(90000-nél)

nem merem megnevezni őket mert még a végén bosszút állnak

egy PROFI szerelő, neki nem nagyon okozott nagy fejtörést ami a márkaszervízben igen

Fenntartási költség (3) Évjárat 2006
Megbízhatóság (3) Vezetett km 120000