Autók » Ford » Sierra (1982-1993)

Sierra 1.6

Sierra a mindenes!

Második autó kéne!Régen tetszett a sierra.Vettem!
Nagyon nagy,nagyon igénytelen úgy közlekedek vele mint egy tankkal,de komolyan mindenen át,fel,oda,vissza,rá......
Az első utam volt vele a legrosszabb rángatott mint a disznó alig értem vele haza.
Irány a szerelő.
Gyertyakábel szett csere és minden ok azóta is!
Minden mükszik(bár se elektromos ablak,se központi)
Hátulja rozsdás alul mondják típushiba,és hidegbe sokáig szivatózik ilyenkor jó sokat eszik de amugy kb 8-9 liter városban!
Menni azért megy,lehet haladósan közlekedni vele még akkor is ezt mondom amikor a 150 lóerős opelből átülök és integetek
a hiteles suzukisoknak akik 10 másodperc alatt indulnak el egy zöldnél én meg elévágok akár a járdán keresztül is!
Ez van!

- Gyertyakábel szett és gyertya csere

Otthoni szerelő

Fenntartási költség (10) Évjárat 1987
Előző autója? focus Következő autója? focus és marad ez
Verdikt (7.3/10)

Ford Sierra 1982